Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.05.2010 17:01:33 

Zednictví Soukup

Podlahy

 

 

Laminátové plovoucí podlahy

        Jsou velice praktické, snadné na údržbu a dnes již i na montáž. Právě díky těmto a mnoha dalším vlastnostem se našly místo na našem trhu. Některé imitace jsou dnes na první pohled od dřeva téměř nerozeznatelné. Na rozdíl od dřeva jsou mnohem odolnější na poškrábání, propálení, změnu barvy a jiné mechanické poškození. Vydrží hodně, jediné co nesnesou je přímý kontakt s vodou. Je možné je kombinovat s podlahovým vytápěním. Laminátové podlahy lze použít do bytových i komerčních prostor v poměru cena - kvalita.

 

Dřevěné plovoucí podlahy

        Velmi oblíbené pro vyzařující teplo a znamenají pro nás kus přírody v domě, jsou příjemně hřejivé, praktické a hospodárné. Přispívají k útulnosti obytného prostoru. Jedná se však o materiál náchylný k mechanickému poškození, což je však vyváženo snadnou údržbou a možností tyto podlahy renovovat. Ceny u dřevěných podlah jsou závislé na tloušťce vrchní dřevěné dýhy, typu dřeviny a její povrchové úpravy, též na spojování jednotlivých lamel.


     

                             

Koberce bytové

        Koberce dělají interiér útulným a teplým. Zpříjemní atmosféru domova. Tlumí kročejový hluk a chrání klouby. Jsou vhodné pro pokládku na vytápěné podlahy.
Koberce zátěžové

        U zátěžových koberců se klade důraz na praktičnost a kvalitu. Jsou vhodné zejména do kanceláří, hotelů, bankovních domů atdKobercové čtverce

        Vyrábějí se na speciálních podložkách a to zaručuje dlouhou životnost. Proto jsou vhodné zejména do hal, kanceláří, chodeb a jiných namáhaných prostor nebo tam, kde je nutné zajistit přístup pod koberec. Výhodou je snadná výměna jednotlivých kusů.

                                                                                           
 

PVC

         Dá se využít prakticky kdekoli. Díky široké škále barev, tloušťce a šíři materiálu je vhodný do našich domácností a komerčních prostor. Díky odolnosti proti vlhkosti a opotřebení ho lze skvěle využít do sterilních prostor jako jsou ordinace nebo laboratoře. Vhodný i pro instalaci na vytápěné podlahy. Jeho kvalita jako i u ostatních krytin se odvíjí od ceny
Linoleum

         Sahá do více než stoleté historie. Je vyrobeno z čistě přírodních komponentů. Surovinami pro výrobu jsou korek nebo korková drť, lněný olej, přírodní pryskyřice (kalalama) juta, přírodní barviva a vápenec. Je nejen ekologické, ale také má dobré užitné vlastnosti.


 

 

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek